EXCOPAN

The Ecosystem Company

Divider Image

Excopan, küresel tıbbi cihaz ve uyumluluğu, 21.yuzyil teknolojileri ve kullanım alanları konularında uzmanlaşmış, düzenleyici ve hızlandırıcı danışmanlık firmasıdır. Kapsamlı çözümlerimiz, misyonunuz doğrultusunda yüksek ticari başarı elde etmenize ve sürdürmenize yardımcı olabilmek için size özel dizayn ediliyor. Gerçek zamanlı hizmet ve sahadaki uzmanlıklarımızla, Startup firmaların büyümesine katkı sağlarken, alanında kendini kanıtlamış firmalara da, detaylı analizler ile yapay zeka robot çözümleri ve yüksek teknoloji imkanları sunuyoruz.

Excopan, gerek fiziki ürün gerekse dijital ürünler geliştirme, sınıf I, sınıf II ve sınıf III tıbbi cihazların teknik dosya hazırlanması, ürün test ve validasyonlarının yaptırılması ve takibi, klinik çalışmalarının yönetimi ve bakanlık başvuru süreçlerinin takibi gibi tüm konularda firmalara baştan sona anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Tüm bunlara ek firmaların tüm kalite yönetim sistemlerinin kurulumunu yapıp, ilgili konularda eğitimler vererek firmaların zaman ve maliyet tasarrufu ile maksimum sürdürülebilirliğinin sağlanması desteğini de sunmaktadır. Dünya gezegenindeki en sıkıcı konuyu öğretiyoruz, ancak sıkıcı olmayı reddediyoruz. Yüksek teknolojiyi eğlenerek öğreniyor ve bir o kadar bize bıraktığı kaliteli fazla zamanı da seviyoruz. Dikkat çekici, akılda kalıcı ve birlikte çalışmanın eğlenceli olmasını istiyoruz. Müşterilerimize olağanüstü değer sağlarken en üst düzeyde kalite ve güven içeren ilişkiler kurmaya kararlıyız.
Büyük şirketlerden küçük girişimlere beraber çalıştığımız ya da ilham aldığımız ve verdiğimiz tüm paydaşlarımızın başarılarını beraber kutluyoruz. Nihai hedefimiz, sadece sorunları çözmek değil, aynı zamanda müşterilerimize gelecekte sorunları daha etkili bir şekilde ele almaları için yetki vermektir.